eDonation

Vánoční výzva - inspirujte s námi o Vánocích k pomoci.

Organizátor soutěže.

Organizátorem soutěže je ADRA, o. p. s., se sídlem Markova 600/6, 158 00 Praha 5, IČ: 61388122, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze (dále jen „organizátor“).

Doba a místo konání soutěže

Soutěž se koná na území České republiky v termínu 4.12. až 26.12.2019 (dále jen „doba soutěže“).

Podmínky účasti v soutěži

Soutěž je určená pro všechny,  kteří si zakoupí jeden z dárků na webu www.edonation.cz a zároveň si objednají dárcovský certifikát, případně pro ty, kteří certifikát dostanou jako dárek.

Cílem je vytvořit originální fotografii s certifikátem a komentářem, který vysvětlí, proč se dárce rozhodl tímto způsobem s Adrou pomoci (případně pokud bude soutěžit obdarovaný, tak zmíní, jakým způsobem jej dárek inspiroval).  

Soutěžící uveřejní fotografii na svém veřejném instagramovém profilu s komentářem a hashtagem #pomahamedarky (aby byl příspěvek dohledatelný) a pošle e-mail na kristyna.hromkova@adra.cz s informací o tom, že se účastní soutěže. 

V případě, že výherce nesplní podmínky, ztrácí nárok na výhru.

Účastí v soutěži dává soutěžící svůj souhlas s uveřejněním soutěžní fotografie organizací ADRA na FB, IG a webu a k dalšímu využití k propagaci charitativního obchodu www.edonation.cz.

Výhra a její převzetí

Po skončení soutěže vybere organizátor 3 nejoriginálnější a nejinspirativnější fotografie s komentáři. Vyhlášení vítěze proběhne online na FB ADRA. Organizátor pošle e-mail se zprávou o výhře pouze vítězům na e-mail, ze kterého se přihlásili do soutěže. Vítězové budou odměněni každý některými z cen na obrázku, podle toho, na jaký z projektů na www.edonation.cz přispěli (eko taška, flashka, kelímek, knihy My, děti slumu a My, děti války, sušené ovoce a pohledy z Etiopie).

 

Obecná ustanovení

Organizátor soutěže si vyhrazuje právo v odůvodněném případě soutěž prodloužit, zkrátit, zrušit či pozměnit pravidla. Organizátor si vyhrazuje právo rozhodovat o všech otázkách týkajících se této soutěže. Účastníci nemohou požadovat jinou formu výhry než výše uvedenou, ani výměnu výhry za jinou. Výhru nelze převést na jinou osobu a nevzniká na ni žádný právní nárok.

Souhlas se zpracováním poskytnutých údajů

Účastí v soutěži dává účastník souhlas se zpracováním poskytnutých údajů (jméno a příjmení, instagramový profil) a uveřejněného materiálu (soutěžní fotografie) pořadatelem ADRA, o. p. s., se sídlem Markova 600/6, 158 00 Praha 5, IČ: 61388122. Tento souhlas je dobrovolný, bez něj ale není možné splnit podmínky účasti.

V případě jakýchkoliv dotazů se neváhejte obrátit na +420 734 795 306 nebo na e-mailu kristyna.hromkova@adra.cz

Více o našich projektech se dozvíte na Facbooku